SEARCH 

Prepare Yourself

Today

تحصیل در بهترین دانشگاههای جهان را تجریه کنید

برای کسب اطلاعات در مورد آزمون TOEFL اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود کتابهای IELTS اینجا را کلیک کنید .

 

 اگر شما در تهران زندگی نمی کنید و دسترسی به کلاسهای حضوری ندارید، برای هماهنگی کلاس غیر حضوری اینجا را کلیک کنید.

 

 

کلاس آیلتس، کلاس تافل، بهترین مرکز آموزش زبان انگلیسی در ایران، کلاس خصوصی، برترین مرکز در تهران، امتحان آیلتس، امتحان های معتبر زبان، دانلود کتاب آیلتس، تضمین کسب نمره دلخواه، دکتر ضیایی، اخذ پذیرش تحصیلی از انگلستان، ادامه تحصیل در انگلستان، اعزام دانشجو، تصحیح مقالات علمی و دانشجویی، OET، Occupational English Test، آزمون پزشکان، دوره های آنلاین، کلاس گروهی، کلاس خصوصی زبان، مکالمه انگلیسی، کلاس فشرده، IELTS، TOEFL،

 

 

 

اطلاعاتی درباره آزمون OET

کلاس OET با دکتر ضیایی

 

 

کلاس IELTS


با فراگیر شدن زبان انگلیسی در تمام بخشهای زندگی مردم (زندگی روزمره، علم، ورزش، صنعت، پزشکی و ...) آموزش زبان انگلیسی یک نیاز انکار ناپذیر برای  همه مردم دنیا است. با توجه به گسترش مهاجرت ایرانیان به کشورهای انگلیسی زبان و یا اقدام برای ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی، فرا گرفتن این زبان بصورت حرفه ای  تبدیل به یک نیاز مبرم برای بسیاری از هموطنان ما گردیده.

در این میان مراکز مختلفی با سوابق مختلف در حال تدریس کلاسهای ویژه آزمونهای بین المللی از جمله IELTS و TOEFL می باشند. گروه IELTS IRAN افتخار می کند که با نظارت دکتر ضیایی متقاضیان متعددی را آموزش داده و به سطح مورد نظر و نمره مربوطه رسانده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاسهای IELTS به این آدرس ایمیل بزنید:

COURSES@IELTS-IRAN.COM

دکتر ضیایی دارای دکترای زبان و ادبیات انگلیسی از کشور انگلستان و با بیش از 20 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در مراکز مختلف (آموزشگاه های مختلف زبان انگلیسی و دانشگاه های متعدد) و سابقه مدیریت چندین آموزشگاه زبان می باشند که در این مدت متقاضیان بسیاری را آماده آزمون های مختلف نموده اند و تمامی دانشجویان ایشان با نمرات عالی از این آزمونها عبور نموده اند.

دکتر ضیایی هم اکنون برای انجام تحقیقات علمی در دانشگاه Edinburgh در بریتانیا به سر می برند. علیرغم فرصت کمی که ایشان  دارند، تدریس تعداد محدودی از دانشجویان را به صورت غیر حضوری به عهده گرفته اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه برگزاری دوره ها و تماس مستقیم با ایشان، به آدرس زیر در دانشگاه Edinburgh که یکی از معتبرترین دانشگاههای دنیا می باشد ایمیل بزنید:

M.Alizadeh-Ziaei@sms.ed.ac.uk

لازم به ذکر است دکتر ضیایی خود دارای نمره 9 در هر چهار مهارت آزمون IELTS می باشد. برای مشاهده کارنامه ایشان روی تصویر کلیک کنید.

جهت هماهنگی با دکتر ضیایی برای برگزاری کلاس خصوصی به صورت غیر حضوری می توانید به آدرس زیر ایمیل بزنید.

ZIAEI@IELTS-IRAN.COM