SEARCH 

Prepare Yourself

Today

کلاسهای غیر حضوری برای آنهایی که فرصت کافی برای کلاس حضوری ندارند

برای کسب اطلاعات در مورد آزمون IELTS اینجا را کلیک کنید.

برای دانلود کتابهای IELTS اینجا را کلیک کنید .

 

 اگر شما در تهران زندگی نمی کنید و دسترسی به کلاسهای حضوری ندارید، برای هماهنگی کلاس غیر حضوری اینجا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات در زمینه پذیرش تحصیلی با آدرس ایمیل زیر با ما مکاتبه نمایید:

ADMISSIONS@IELTS-IRAN.COM

 

 

 

 

کلاس آیلتس، کلاس تافل، بهترین مرکز آموزش زبان انگلیسی در ایران، کلاس خصوصی، برترین مرکز در تهران، امتحان آیلتس، امتحان های معتبر زبان، دانلود کتاب آیلتس، تضمین کسب نمره دلخواه، دکتر ضیایی استاد برجسته زبان، اخذ پذیرش تحصیلی از انگلستان، ادامه تحصیل در انگلستان، اعزام دانشجو، تصحیح مقالات علمی و دانشجویی

 

 

 

 

 


اخذ پذیرش تحصیلی از انگلستان  
 

 با توجه به بالا بودن کیفیت آموزشی دانشگاههای بریتانیا (انگلستان، ایرلند شمالی، ولز و اسکاتلند) و همینطور قرار گرفتن این دانشگاهها در رتبه های بالای جهانی، استقبال دانشجویان از سراسر جهان برای تحصیل در بریتانیا بسیار گسترده شده است. در این میان دانشجویان ایرانی هم در میان سایر دانشجویان آسیایی بخش قابل توجهی از دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در بریتانیا را تشکیل می دهند.

گروه آموزشی IELTS IRAN برای تسهیل امر گرفتن پذیرش تحصیلی برای علاقمندان به ادامه تحصیل در بریتانیا شرایطی را فراهم آورده است تا به راحتی و بدون نیاز به برقراری تماس مستقیم با دانشگاهها بتوانند پذیرش تحصیلی خود را دریافت نموده و آماده ادامه تحصیل در بریتانیا شوند.


سوالات متداول

برای ادامه تحصیل در دانشگاههای بریتانیا حداقل چه مدرکی باید داشته باشم؟

برای تحصیل در دانشگاههای بریتانیا باید حداقل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی را داشته باشید.

در چه مقطعی می توانم تحصیل کنم؟

بسته به مدرکی که دارید می توانید از مقطع لیسانس تا دکتری و حتی فوق دکترا اقدام به تحصیل نمایید.

اعتبار دانشگاههای انگلستان چقدر است؟

دانشگاههای انگلستان در رنکینگ جهانی بعد از چند دانشگاه معروف ایالات متحده معتبرترین دانشگاههای جهان هستند. برای مثال 5 دانشگاه برتر اروپا همه از بریتانیا هستند.

اگر سطح زبان من به اندازه کافی خوب نباشد چه کار می توانم بکنم؟

نگران نباشید. در صورتیکه زمان کافی در اختیار داشته باشید، ما با دوره های مختلف می توانیم سطح زبان شما را به سطح قابل قبول برسانیم. در ضمن هنگام اخذ پذیرش، ما سعی می کنیم تواناییهای علمی شما را برجسته تر نشان دهیم و اگر زبان شما خیلی خوب نباشد، تا زمان شروع تحصیل می توانید خودتان را به سطح مورد نظر برسانید.

مزایای تحصیل در بریتانیا چیست؟

بریتانیا دارای دانشگاههای متعددی است که بیشتر آنها در رتبه بندیهای جهانی در رتبه های بالا قرار دارند و کیفیت آموزشی آنها همیشه مطرح بوده است. با توجه یه اعتبار بالای مدرک دانشگاههای انگلستان امکان یافتن یک شغل مناسب در انگلستان و یا هر جای دنیا پس از فارغ التحصیلی بسیار بیشتر می شود. در کنار اینها شما از مزایای تحصیل و زندگی در یکی از زیباترین و سرسبزترین کشورهای جهان برخوردار می شوید.
 


 

مراحل اخذ پذیرش

ارزیابی رایگان مدارک

در مرحله ابتدایی شما از طریق ایمیل تصویر اسکن شده مدرک تحصیلی (ترجیحا ترجمه انگلیسی) خود را که در آن معدل شما ذکر شده باشد برای نماینده ما در انگلستان ارسال می نمایید. پس از ارزیابی اولیه، با شما تماس گرفته می شود و چنانچه شرایط شما برای گرفتن پذیرش مناسب باشد، برگه قرارداد اخذ پذیرش برای شما ارسال می شود. (مشاهده شرایط قرارداد)

عقد قرارداد

با عقد قرارداد و پرداخت مبلغ پیش قرارداد مسئولیت ما رسما آغاز می شود. 

اخذ پذیرش

در این مرحله نماینده IELTS IRAN در انگلستان با دانشگاهها تماس می گیرد و پس از اخذ پذیرش، آن را برای شما ارسال می کند. این مرحله معمولا دو تا چهار ماه طول می کشد.