SEARCH 

Prepare Yourself

Today

فردا دیر است، از همین امروز به فکر آماده سازی خود برای آزمون باشید.

در صورت تمایل به داشتن کلاس خصوصی IELTS اینجا را کلیک کنید.

برای شرکت در آزمون تعیین سطح اینجا را کلیک کنید.

 

دوره آموزشی Writing ویژه آزمون IELTS. اینجا را کلیک کنید.

 

کلاس آیلتس، کلاس تافل، بهترین مرکز آموزش زبان انگلیسی در ایران، کلاس خصوصی، برترین مرکز در تهران، امتحان آیلتس، امتحان های معتبر زبان، دانلود کتاب آیلتس، تضمین کسب نمره دلخواه، دکتر ضیایی، استاد برجسته زبان انگلیسی، ثبت نام آزمون آیلتس، کلاس غیر حضوری، دوره مکاتبه ای، اخذ پذیرش تحصیلی از انگلستان، ادامه تحصیل در انگلستان، اعزام دانشجو، تصحیح مقالات علمی و دانشجویی، OET
 

آزمون OET چیست؟

کلاس OET با دکتر ضیایی

کلاس غیر حضوری


اگر شما در تهران زندگی نمی کنید و دسترسی به کلاسهای حضوری ندارید، با شرکت در آزمون تعیین سطح و مشخص نمودن سطح زبان خود می توانید از کلاسهای غیر حضوری ما استفاده کنید.

برای تعیین سطح اینجا را کلیک کنید.

پس از انجام تعیین سطح لطفا نتیجه تعیین سطح خود را به آدرس COURSES@IELTS-IRAN.COM ارسال نمایید تا متناسب با سطح شما دوره مناسب برای شما مشخص گردد.

پس از مشخص شدن دوره شما، یک سری مطالب آموزشی باز طریق ایمیل برایتان ارسال می شود و یک برنامه آموزشی (تعداد ساعات مطالعه، نحوه انجام تمرینها و چگونگی هماهنگی جهت رفع اشکال) برای شما تدوین می گردد.

ما به شما اطمینان می دهیم چنانچه برنامه آموزشی ما را به دقت اجرا نمایید می توانید با هزینه ای اندک پیشرفتی چشمگیر داشته باشید. کلیه دوره ها زیر نظر دکتر ضیایی اداره می شود و شما می توانید از طریق ایمیل با ایشان ارتباط مستقیم داشته باشید و رفع اشکال نموده و یا سوالات خود را از ایشان بپرسید. در حال حاضر دکتر ضیایی در کشور انگلستان به سر می برند ولی نظارت کامل بر تمام دوره ها دارند.